رویه ارسال کالا

  • ضمن درود و عرض تبریک به مناسبت پیوستن شما به مجموعه هایپر مارکت میلو ، به اطلاع کلیه کاربران گرامی میرسانیم که با توجه به حجم بالای خرید و به دنبال آن انتظارات مشتریان گرامی از مجموعه ، بابت دریافت سفارش خود ما را بر آن داشت تا روشهای مختلفی را با توجه به سلایق کاربران در نظر بگیریم .

1- ارسال با پست :

چنانچه سفارش شما تا سقف 1/000/000 ریال باشد و یا اینکه از شهرهای دیگر (بدون سقف خرید ) به دفتر مرکزی ما که واقع در تهران است سفارش دهید ، کالای شما توسط پست تحویل خواهد شد و میانگین بین 3 تا 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

2- چنانچه مبلغ خرید شما بالاتر از 1/000/000 ریال باشد سیستم به طور خودکار مبلغ هزینه ارسال را به ازای هر صد هزار تومان خرید مازاد محاسبه میکند و اگر خرید شما بالاتر از 599 هزار تومان باشد ارسال کالا در تهران رایگان خواهد بود البته در نظر داشته باشید که هزینه ارسال عادی در تهران بالاتر از 35 هزار تومان نخواهد بود .

3- چنانچه در منوی خرید ، ارسال اکسپرس یا همان سریع برام ارسال کن را انتخاب نمایید کمی به مبلغ ارسال اضافه خواهد شد که نهایتا 25 هزار تومان خواهد بود.

4- چنانچه خرید شما بصورت عمده و ماشینی ( وانت ، نیسان ، خاور و … ) باشد هزینه ها بصورت مجزا اعلام خواهد شد.

5- برای راحتی شما کاربران گرامی انتخاب دیگری نیز در نظر گرفته شده است و آن هم منوی ( خودم میام میبرم ) است اگر شما این منو را انتخاب کنید دیگر هزینه ای بابت ارسال نمیپردازید و شخصا برای تحویل گرفتن سفارش خود به فروشگاه یا انبار مجموعه مراجعه خواهید کرد.

تحویل اکسپرس
پشتیبانی 24 ساعته
پرداخت در محل
تضمین اصالت کالا

ارسال توسط پست یا شرکت کالارسان 

1-ارسال توسط پست : 

  • در این روش سفارش شما با توجه به حجم و وزن آن بسته بندی و یکروز پس از ثبت سفارش ، تحویل اداره پست میگردد .
  • بدیهی است پس از آن شماره رهگیری مرسوله با توجه به راههای ارتباطی موجود به کاربران جهت پیگیری اعلام خواهد شد.
  • 2- ارسال با کالا رسان :
  • در این روش نیز پس از بسته بندی مناسب کالا ، سفارش شما تحویل شرکت کالا رسان خواهد شد .بدیهی است که با توجه به سرعت بالا تر تحویل کالا توسط کالا رسان هزینه ارسال مرسوله بیشتر خواهد بود ، پس قبل از ارسال حتما هزینه ارسال محاسبه و به اطلاع شما کاربر گرامی خواهد رسید و پس از تایید مرسوله بصورت پس کرایه تحویل شرکت کالا رسان خواهد شد و شماره رسید مرسوله به شما از طریق راههای ارتباطی موجود اعلام خواهد شد